07 Листопада, 2021 р., 15:51
День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за веліням совісті та покликом душі. Вітаємо з професійним святом! Бажаємо підтримки, поваги, сил, добра, щирих посмішок, вдалих ідей, блискучих результатів праці та справжнього щастя у житті. Нехай добро, зроблене вами повертається сторицею.
04 Листопада, 2021 р., 18:09
Заступниця сільського голови Світлана Петричка прийняла участь у форумі  «Безпечна громада», який триває у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» та  проходить у форматі дискусій в межах трьох тематичних панелей:
31 Жовтня, 2021 р., 12:23
За інформацією Львівобленерго у період 1 – 5 листопада 2021 року на території Мурованської громади очікуються планові знеструмлення. В якому саме селі і коли дивіться у списку нижче.
29 Жовтня, 2021 р., 16:23
Керуючись п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. № 641, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року  № 104),рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 27 жовтня 2021 року та    у зв’язку з поширенням  захворювання на COVID-19 на території Мурованської сільської ради  та  заслухавши доповідь з цього питання Халіна С.П., відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з  метою запобігання поширенню на території  сільської ради ТГ коронавірусу СOVID-19:
29 Жовтня, 2021 р., 14:07
Зі смутком повідомляємо, що 29 жовтня 2021 року відійшов до вічності о. Павло Менделюк, адміністратор парафії св. Миколая у с. Гамаліївка.
29 Жовтня, 2021 р., 12:16
Таке рішення прийняла на позачерговому засіданні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 27.10.2021 року, відповідно до якого було прийнято ПРОТОКОЛ № 30 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Мурованської сільської ради ТГ від 28 жовтня 2021 р.
22 Жовтня, 2021 р., 12:40
21 жовтня 2021 року відбулась 9-та чергова сесія 2 демократичного скликання Мурованської сільської ради ТГ. Сесією були розглянуті та прийняті рішення з наступних питань:
08 Жовтня, 2021 р., 15:29
Шановні Юристи! Вітаємо вас зі святом вашої професії! Бажаю, щоб у Вашій роботі було якомога менше паперових справ. Нехай кожен ранок починається з посмішки, коли розумієш, що потрібно йти на улюблену роботу. Нехай конституція буде путівником на роботі, а Біблія і закони світобудови – вказують правильний шлях у житті. Бережіть здоров'я і життєву силу, нехай мир і спокій дарують найрідніші люди. Всіх земних благ, успіхів і процвітання!
06 Жовтня, 2021 р., 11:13
Спільно з експертами центру розвитку Громада.UA у рамках написання стратегії розвитку провели об’їзд громади та поспілкувались з керівниками комунальних закладів, старостами сіл та представниками бізнесу.
04 Жовтня, 2021 р., 13:12
Продовжуємо вдосконалювати та покращувати спортивну інфраструктуру нашої громади, зокрема проводиться ремонт внутрішніх приміщень роздягальні на стадіоні села Гамаліївка. Станом на жовтень 2021 року проводяться роботи з: