Проекти рішень

Проекти рішень 17 сесії

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт доріжок паркової зони в с. Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області»

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2019 рік    Додаток 3    Додаток 4

Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Мурованської сільської ради ОТГ на 2020 р.

Про затвердження КП «ЕкоУстрій» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту в с. Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області в постійне користування

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду по вул. Богданівська в с. Кам’янопіль Пустомитівського району Львівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вулиці Грушевського (улаштування тротуару) від буд. №84 до буд. №26 в с. Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття біля паркової зони по вул. Грушевського в с. Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області»