Новини ЦНАП Мурованська ОТГ

19 Жовтня, 2023 р., 17:34
Розширюємо перелік послуг та можливостей для наших мешканців – додаємо нові послуги Державної реєстрації актів цивільного стану, соціальні послуги та послуги для ветеранів України.
17 Жовтня, 2023 р., 10:53
Висловлюємо подяку Управлінню цифрової трансформації Львівської обласної військової адміністраціїта Партнерство для сталого розвитку / ПРООН за готовність підтримати ідею в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», який реалізується ПРООН за підтримки уряду Великої Британії  у партнерстві із Львівською обласною військовою адміністрацією. Для потреб ЦНАПу Мурованська територіальна громада вчора ми отримали планшет, який допоможе нам якісно обслуговувати осіб з вадами слуху.
22 Березня, 2023 р., 17:00
21 березня 2023 року 26-та сесія Мурованської сільської ради ТГ відповідно до подання секретаря виконавчого комітету Ростислава Сидора утворили віддалені робочі місця адміністраторів відділу Центру надання адміністративних послуг Мурованської сільської ради ТГ при Ямпілсьькому старостинському окрузі за адресою: село Ямпіль, вул. Івана Франка, 71 та утворити при Кам'янопільському старостинському окрузі за адресою: село Кам'янопіль, вул. Старе Село, буд. 94Б. Тепер мешканці нашої громади зможуть отримати 275 адміністративних послуг у себе в старостинських округах, не їдучи у центр територіальної громади. Серед найпопулярніших послуг: реєстрація місця проживання, послуги у сфері земельних відносин, соціальні послуги, та інші.
06 Травня, 2021 р., 09:43
Відповідаємо на питання: " Що це таке, і для чого він потрібен". Центр надання адміністративних послуг- це місце,  куди ви звертаєтесь щоб отримати інформацію чи консультацію щодо надання певної послуги, здати пакет документів і отримати адміністративну послугу.