Громадські слухання

Відповідно до Рішення № 433 сесії Сороки-Львівської сільської ради від 25 жовтня 2013 року розпочато розроблення детального плану території земельної ділянки в межах вулиці Шевченка в с. Муроване  Пустомитівського району Львівської області.

Замовник містобудівної документації: Мурованська сільська рада ОТГ.

Розробник містобудівної документації: ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Детально ознайомитись із проектом можна шляхом особистого звернення у Мурованську сільську раду ОТГ за адресою:вул. Польова, 65 с. Сороки-Львівські, адмінбудівля сільської ради. тел. 225-43-22. Прийом та розгляд зауважень і пропозицій по даному проекту проводяться Мурованською сільською радою з 13.10.2018 до 12.11.2018р. до 18:00 год.

13 листопада 2018 року о 12.00 год. в приміщенні Мурованської сільської ради ОТГ відбудуться громадські слухання щодо детального плану території земельної ділянки в межах вулиці Шевченка в с. Муроване  Пустомитівського району Львівської області.

Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки в межах вул. Будівельна в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області».

Замовник розроблення містобудівної документації – Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади, с. Сороки-Львівські, вул. Польова, 65. Розробник проекту – ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація», м. Львів, вул. Декарта, 17.

Підстава для розроблення документації:

• Рішення Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади № 548, 6-ої сесії першого демократичного скликання від 13 липня 2018 року.

З примірником проекту детального плану території можна ознайомитися в приміщенні сільської ради.

Громадське обговорення відбудеться 08 жовтня 2018 р. в приміщенні Мурованської сільської ради ОТГ, о 14:00 годині.

Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки в межах вул. Лукашевичів (кінець села) в с. Сороки-Львівські Пустомитівського району Львівської області».

Підстава для розроблення документації:

• Рішення Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади № 391, 5-ої сесії першого демократичного скликання від 23 квітня 2018 року.

Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для розташування насосної станції в межах вул. Будівельна в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області».

Підстава для розроблення документації:

• Рішення Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади № 549, 6-ої сесії першого демократичного скликання від 13 липня 2018 року.