Громадські слухання

11 Лютого, 2020 р., 16:26
1.Генеральний план с. Сороки-Львівські Пустомитівського району  Львівської області.Генеральний план населеного пункту розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, термінів добудови існуючих та будівництва нових об’єктів громадського призначення, організації розроблення детальних планів територій комплексної садибної забудови кварталів з визначенням черговості створення та джерел фінансування транспортної та інженерної інфраструктури.
21 Січня, 2020 р., 11:28
Шановна Громадо! Пропонуємо Вашій увазі проект статуту Мурованської ОТГ. Просимо активно долучатись до обговорення у коментарях до цієї статті, або присилати свої зауваження та доповнення на електронну пошту sorokylvivskarada@gmail.com з темою "обговорення статуту".

16 Грудня, 2019 р., 10:39
Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області розробляє коригування генерального плану с. Сороки-Львівські.

16 Грудня, 2019 р., 10:33
Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки в межах вул. Січових Стрільців в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області».
22 Листопада, 2019 р., 16:48
Пропонуємо до уваги жителів Мурованської ОТГ проект бюджету на 2020 рік та прогноз на  2021-2022роки. Чекаємо на ваші зауваження та пропозиції у коментарях до цієї статті, або на електронну пошту sorokylvivskarada@gmail.com

20 Серпня, 2019 р., 13:28
Інвестор (замовник) : ТОВ «СКАЙ ПРОЕКТ» Україна 65003, м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва, 72 тел. 048 704 50 36

01 Серпня, 2019 р., 16:40
19  серпня 2019 року о 11.00 год. у приміщенні Мурованської сільської ради ОТГ відбудуться громадські слухання детального плану території земельної ділянки по вул. Молодіжна в с. Муроване, Пустомитівського району, Львівської області.