Громадські слухання

03 Травня, 2024 р., 11:20
1)    Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки в межах відведеної території (кадастровий номер 4623681900:04:000:0272, 4623681900:04:000:0008) с. Гамаліївка Львівського району Львівської області. ДПТ розробляється з метою зміни цільового призначення з для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування Мурованська сільська рада ТГ Львівського району Львівської області. 3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:     а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:     30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 03.05.2024 року до 03.06.2024 року.     б) способи участі громадськості:  надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:  Мурованська сільська рада ТГ (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл.,81120).     в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 03.06.2024 року о 11:00 год. в приміщенні Мурованської сільської ради ТГ за адресою: (вул.. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл.,81120). г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Мурованська сільська рада ТГ (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл.,81120). Адреса сайту: https://murovanska-gromada.gov.ua/ ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій Мурованська сільська рада ТГ (вул.. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл.,81120), ел. адреса: sorokylvivskarada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 03.05.2024 року до 03.06.2024 року. д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Мурованська сільська рада ТГ (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл., 81120). 4)    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування Не передбачена  
03 Травня, 2024 р., 11:05
1.    Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детальний план території земельної ділянки в межах вул. Київська с. Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області ділянка 2. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування. 3.    Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Мурованська сільська рада територіальна громада Львівського району Львівської області. 4.    Передбачувана процедура громадського обговорення: – строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 03.05.2024 р. до 13.05.2024 р.; – згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО; – ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Мурованської сільської ради – https://murovanska-gromada.gov.ua. – зауваження і пропозиції подаються до Мурованської сільської ради Львівської області за адресою: 81120, Львівська обл., с. Сороки-Львівські, вул. Польова, 65, ел.пошта: sorokylvivskarada@gmail.com в термін до 13.05.2024 р. – місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Мурованська сільська рада територіальна громада Львівського району Львівської області. 4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.
12 Квітня, 2024 р., 14:14
1.    Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки що розташована на території Мурованської сільської ради в межах відведеної території в с. Муроване Львівського району Львівської області. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування. 3.    Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Мурованська сільська рада. 4.    Передбачувана процедура громадського обговорення: – строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 12.04.2024 р. до 22.04.2024 р.; – згідно зі ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО; – ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Мурованської сільської ради – https://murovanska-gromada.gov.ua. – зауваження і пропозиції подаються до Мурованської сільської ради Львівської області за адресою: Мурованська сільська рада 81120, Львівська обл., с. Сороки-Львівські, вул. Польова, 65, ел.пошта: sorokylvivskarada@gmail.com в термін до 22.04.2024 р. – місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Мурованська сільська рада. 4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.
12 Квітня, 2024 р., 14:12
Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО) 1.    Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Детального плану території кварталу житлової забудови К-5 в с. Муроване, Львівського району, Львівської області. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування. 2.    Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Мурованська сільська рада Львівського району Львівської області . 3.    Передбачувана процедура громадського обговорення: – строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 12.04.2024 р. до 22.04.2024 р; – згідно зі ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО; – ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Мурованської сільської ради Львівського району Львівської області – https://murovanska-gromada.gov.ua/. – зауваження і пропозиції подаються до Мурованської сільської ради Львівського району Львівської області за адресою: 81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65, ел. пошта: sorokylvivskarada@gmail.com в термін до 22.04.2024 р. – місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Мурованська сільська рада Львівського району Львівської області. 4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.
29 Березня, 2024 р., 14:20
На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку в межах відведеної території с. Муроване Львівського району Львівської області. Мета розроблення детального плану території: зміна цільового призначення з для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку в межах відведеної території, визначення всіх планувальних обмежень, визначення намірів забудови земельної ділянки, встановлення містобудівних умов та обмежень. Склад та зміст детального плану території визначено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та Постанови Кабінету Міністрів України №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації». Підстава розроблення проекту детального плану території – Рішення Мурованської сільської ради від 25.01.2024р. № 1735.    Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Мурованська сільська рада ТГ Львівського району Львівської області (вулиця Польова, 65, Сороки-Львівські, Львівська область, 81120).    Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»
28 Березня, 2024 р., 15:44
1)    Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту Детальний план території земельної ділянки в межах відведеної території села Гамаліївка Львівського району Львівської області. Проєктом детального плану території передбачається будівництво та обслуговування виробничо-складської та адміністративно-комерційної будівель, стоянок для тимчасового зберігання легкових/вантажних автомобілів, локальних очисних споруд, майданчика для відпочинку працівників та відвідувачів. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування Мурованська сільська рада територіальної громади Львівської області. 3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:     а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:     30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 28.03.2024 року до 26.04.2024 року.     б) способи участі громадськості:  надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:  Мурованська сільська рада територіальної громади (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл., 81120).     в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 26.04.2024 року о 11:30 год. в приміщенні Мурованської сільської ради територіальної громади за адресою: (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл., 81120). г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Мурованська сільська рада територіальної громади (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл., 81120). Адреса сайту: https://murovanska-gromada.gov.ua/ ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій Мурованська сільська рада територіальної громади (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл., 81120), ел. адреса: sorokylvivskarada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 28.03.2024 року до 26.04.2024 року. д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Мурованська сільська рада територіальної громади (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівський р-н., Львівська обл., 81120). 4)    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування Не передбачена
07 Березня, 2024 р., 16:10
1)    Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту Внесення змін до детального плану території по зміні цільового призначення земельних ділянок в межах вул. Київська с. Гамаліївка Львівського району Львівської області. Проектом внесення змін передбачається зміна цільового призначення земельних ділянок з для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування Мурованська сільська рада ТГ Львівської області. 3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:     а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:     30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 07.03.2024 року до 05.04.2024 року.     б) способи участі громадськості:  надання письмових пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Мурованська сільська радаТГ  Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65).     в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 05.04.2024 року о 11:00 год. в приміщенні Мурованської сільської ради ТГ за адресою: 81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65. г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65). Адреса сайту: https://murovanska-gromada.gov.ua/ ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65), ел.пошта: sorokylvivskarada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 07.03.2024 року до 05.04.2024 року.
04 Березня, 2024 р., 17:09
«Внесення змін до генерального плану села Гамаліївка Львівського району Львівської області» На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту
01 Березня, 2024 р., 11:03
1)    Повна назва документа державного планування, що пропонується. Детальний план території земельної ділянки в межах кварталу садівництва с. Муроване Львівського району Львівської області. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування Мурованська сільська рада ТГ Львівської області. 3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень, а саме:     а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:     30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 01.03.2024 року до 01.04.2024 року.     б) способи участі громадськості:  надання письмових пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Мурованська сільська радаТГ  Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65).     в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 01.04.2024 року о 11:30 год. в приміщенні Мурованської сільської ради ТГ за адресою: 81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65. г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування,  Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65). Адреса сайту: https://murovanska-gromada.gov.ua/ ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65), ел.пошта: sorokylvivskarada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 01.03.2024 року до 01.04.2024 року.
01 Березня, 2024 р., 10:59
1)    Повна назва документа державного планування, що пропонується Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки в межах відведеної території с. Сороки-Львівські Львівського району Львівської області. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування Мурованська сільська рада ТГ Львівської області. 3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень, а саме:     а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:     30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 01.03.2024 року до 01.04.2024 року.     б) способи участі громадськості:  надання письмових пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Мурованська сільська радаТГ  Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65).     в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 01.04.2024 року о 11:00 год. в приміщенні Мурованської сільської ради ТГ за адресою: 81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65. г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування,  Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65). Адреса сайту: https://murovanska-gromada.gov.ua/ ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65), ел.пошта: sorokylvivskarada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 01.03.2024 року до 01.04.2024 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Увага тестове опитування! Чи буде для Вас корисним запровадження електронних опитувань?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь