Громадські слухання

Повідомлення про оприлюднення проекту Генерального плану (ГП) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1.Генеральний план с. Сороки-Львівські Пустомитівського району  Львівської області.Генеральний план населеного пункту розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, термінів добудови існуючих та будівництва нових об’єктів громадського призначення, організації розроблення детальних планів територій комплексної садибної забудови кварталів з визначенням черговості створення та джерел фінансування транспортної та інженерної інфраструктури.

16:26 11.02.2020

Обговорення проекту статуту.

Шановна Громадо! Пропонуємо Вашій увазі проект статуту Мурованської ОТГ. Просимо активно долучатись до обговорення у коментарях до цієї статті, або присилати свої зауваження та доповнення на електронну пошту sorokylvivskarada@gmail.com з темою "обговорення статуту".

11:28 21.01.2020

Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області розробляє коригування генерального плану с. Сороки-Львівські.

10:39 16.12.2019

15 січня 2020 р. в приміщенні Мурованської сільської ради відбудеться громадське обговорення детального плану території земельної ділянки в межах вул. Січових Стрільців в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області

Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки в межах вул. Січових Стрільців в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області».

10:33 16.12.2019

Обговорення проекту бюджету на 2020 рік та прогнозу на 2021-2022роки

Пропонуємо до уваги жителів Мурованської ОТГ проект бюджету на 2020 рік та прогноз на  2021-2022роки. Чекаємо на ваші зауваження та пропозиції у коментарях до цієї статті, або на електронну пошту sorokylvivskarada@gmail.com

16:48 22.11.2019

19  серпня 2019 року о 11.00 год. у приміщенні Мурованської сільської ради ОТГ відбудуться громадські слухання детального плану території земельної ділянки по вул. Молодіжна в с. Муроване, Пустомитівського району, Львівської області.

16:40 01.08.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території земельної ділянки для розташування каналізаційної насосної станції в межах вул. Енергетична в селі Муроване Пустомитівського району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

16:34 15.05.2019