Громадські слухання

Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для розташування каналізаційної насосної станції в межах вул. Енергетична в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області»

Замовник розроблення містобудівної документації – Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади, с. Сороки-Львівські, вул. Польова, 65. Розробник проекту – ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація», м. Львів, вул. Декарта, 17.

Підстава для розроблення документації:

• Рішення Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади № 800, 8-ої сесії першого демократичного скликання від 31 жовтня 2018 року.

З примірником проекту детального плану території можна ознайомитися в приміщенні сільської ради.

Громадське обговорення відбудеться 12 лютого 2018 р. в приміщенні Мурованської сільської ради ОТГ, о 15:00 годині.

Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації «Детальний план території кварталу житлової забудови К-5 в с. Муроване, Пустомитівського району, Львівської області.»

Замовник розроблення містобудівної документації – Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади: с. Сороки-Львівські, вул. Польова ,65.

Розробник проекту- ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація», м. Львів, вул. Декарта, 17.

Підстава для розроблення документації:

• Рішення Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади №878, 9-ї сесії 1-го го демократичного скликання від 14 грудня 2018 року.

Громадське обговорення відбудеться  12 лютого 2019 р, в приміщенні Мурованської сільської ради ОТГ, о 14:00 годині.