Місцеві податки та збори на 2018 рік

2018 рік

Про встановлення ставок земельного податку на території с. Сороки - Львівські та с. Муроване на 2018 рік.

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельного на території с. Сороки - Львівські та с. Муроване на 2018 рік.

Про затвердження ставок земельного податку на території с. Ямпіль та с. Кам'янопіль на 2018 рік.

Про затвердження ставок податоку на нерухоме майно, відмінне від земельного на території с. Ямпіль та с. Кам'янопіль на 2018 рік.

Про встановлення ставок земельного податку на території с. Гамаліївка на 2018 рік.

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельного на території с. Гамаліївка на 2018 рік.

2019 рік

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельного на території Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку по Мурованській сільській раді ОТГ на 2019 рік

Про встановлення ставки туристичного збору по Мурованській сільській раді ОТГ на 2019 рік