18 Січня, 2021 р., 12:47
Мурованська сільська рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста у сфері соціального захисту населення Мурованської сільської ради ОТГ.
05 Серпня, 2020 р., 10:46
Команда Дошкільного навчального закладу с. Муроване потребує працівників.
12 Липня, 2020 р., 10:16
«Оголошується конкурс на посаду керівника комунального підприємства «СОКІЛ» Мурованської сільської ради ОТГ:
03 Січня, 2020 р., 13:11
Мурованська сільська рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Мурованська школа мистецтв»
12 Жовтня, 2019 р., 20:52
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора народного дому села Кам’янопіль.
18 Червня, 2019 р., 12:14
Оголошується конкурс на заміщення посади головного лікаря комунального неприбуткового підприємства  «Мурованська амбулаторія загальної практики сімейної медицини». Вимоги до кандидатів: вища освіта (медична), знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у медичній сфері та на керівних посадах комунальних закладів, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.
14 Червня, 2019 р., 12:49
Мурованська сільська рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Мурованська ДЮСШ»
22 Квітня, 2019 р., 15:48
«Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника фінансового упраління. Вимоги до кандидатів: вища освіта(економічна), знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у фінансових структурах не менше 10 років, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.
05 Лютого, 2019 р., 16:10
«Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста у сфері соціального захисту населення. Вимоги до кандидатів: вища освіта, знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у сфері соціального захисту понад 2 роки, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.