A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мурованська громада
Львівська область, Пустомитівський район

Вакансії

Оголошується конкурс на заміщення посади головного лікаря комунального неприбуткового підприємства  «Мурованська амбулаторія загальної практики сімейної медицини».

Оголошується конкурс на заміщення посади головного лікаря комунального неприбуткового підприємства  «Мурованська амбулаторія загальної практики сімейної медицини». Вимоги до кандидатів: вища освіта (медична), знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у медичній сфері та на керівних посадах комунальних закладів, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.

12:14 18.06.2019

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника фінансового упраління.

«Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника фінансового упраління. Вимоги до кандидатів: вища освіта(економічна), знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у фінансових структурах не менше 10 років, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.

15:48 22.04.2019

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста у сфері соціального захисту населення.

«Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста у сфері соціального захисту населення. Вимоги до кандидатів: вища освіта, знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у сфері соціального захисту понад 2 роки, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.

16:10 05.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування