Вакансії

Мурованська сільська рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Мурованська школа мистецтв»

13:11 03.01.2020

Оголошується конкурс на заміщення посади головного лікаря комунального неприбуткового підприємства  «Мурованська амбулаторія загальної практики сімейної медицини». Вимоги до кандидатів: вища освіта (медична), знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у медичній сфері та на керівних посадах комунальних закладів, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.

12:14 18.06.2019

«Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника фінансового упраління. Вимоги до кандидатів: вища освіта(економічна), знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у фінансових структурах не менше 10 років, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.

15:48 22.04.2019

«Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста у сфері соціального захисту населення. Вимоги до кандидатів: вища освіта, знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у сфері соціального захисту понад 2 роки, відповідальність, комунікабельність, толерантність. Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.

16:10 05.02.2019