Виготовлення Паспорту в ЦНАПі Мурованської ТГ

У Центрі надання адміністративних послуг Мурованської територіальної громади доступні послуги з виготовлення закордонних паспортів, ID-карток та вклеювання до паспорта громадянина України🇺🇦 у формі книжечки фотокартки після досягнення 25- і 45-річного віку.

У разі винекнення питань звертайтесь за телефоном "гарячої лінії" ЦНАПу

(097) 000 44 18

Спеціалістами сільської ради було пророблено багато технічної роботи щодо підготовки надання послуг з виготовлення закордонних паспортів та ID-карток, це і закупівля обладнання паспортної станції, і проведення шифрованого каналу звя’зку, а також  підписання угод з Державною міграційною службою. Певний час послуги надавались у тестовому режимі, але зараз все в готовності до повноцінної роботи.

І звісно питання, яке цікавитиме всіх найбільше: - А що там по цінах і термінах виготовлення? Так ось:

Виготовлення паспорта громадянина України у вигляді ІD-картки:

• нетермінове(20 днів) - 504 грн.
  • термінове(10 днів) - 874 грн.

Виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

• нетермінове(20 днів) - 958 грн.
  • термінове(7 днів) - 1594 грн.

Проте у період воєнного стану документи приходять з затримкою. Це пов’язано з тим, що Державний поліграфічний комбінат "Україна" має обмежені можливості та є труднощі з доставкою документів.
Оплатити послуги поки що можна лише банківською карткою, але вже скоро це можна буде зробити і готівкою у найближчому терміналі EASY PAY розташованому у продуктовому магазині неподалік від ЦНАПу.Прийом документів здійснюється у Центрі надання адміністративних послуг Мурованської теритріальної громади за адресою: с. Сороки-Львівські, вул. Польова 65, за наступним графіком:

• понеділок: з 9 по 17 год. 13-14 обідня перерва
  • вівторок: з 9 по 11 год., з 12 по 17 год. передача заяв у підрозділ ДМС
  • середа: з 9 по 17 год. 13-14 обідня перерва
  • четвер: з 9 по 11 год., з 12 по 17 год. передача заяв у підрозділ ДМС
  • п’ятниця: ЛИШЕ ВИДАЧА ГОТОВИХ ДОКУМЕНТІВ з 9 по 17 год. 13-14 обідня перерва
  • субота: вихідний
  • неділя: вихідний

УВАГА у п’ятницю заявок на виготовлення документів НЕ ПРИЙМАЄМО!

Просимо зважати на графіки відключень електроенергії, бо вони також впливають на нашу роботу та  роботу супутніх реєстрів та сервісів.
Чекаємо на Вас!

У разі винекнення питань звертайтесь за телефоном "гарячої лінії" ЦНАПу