Львівська область, Львівський район

До і після

Завершились роботи з ремонту вулиці Верхньої в с. Ямпіль.

Підрядники повністю завершили роботи з ремонту вулиці Верхньої в с. Ямпіль. Це вже друга відремонтована вулиця у Ямполі у 2020 році - вулицю І. Франка завершили ще кілька місяців тому. Асфальт поклали на протяжності більше 600 метрів, а загальна вартість робіт становила 2,5 мільйони гривень.

14:00:43 13.11.2020

Завершено капітальний ремонт вулиці Богданівської.

Завершено капітальний ремонт ще однієї вулиці, цього разу це вулиця Богданівська у селі Кам’янополі. Більше ніж 300 метрів дорожнього полотна було заасфальтовано і тепер пересуватись стало зручніше та безпечніше, як пішим ходом так і автотранспортом.

17:31:00 09.11.2020

Завершено ремонт вулиці Польової у селі Гамаліївка.

Теплий і сухий вересень дав можливість оперативно провести капітальний ремонт вулиці Польової у Гамаліївці. Майже 700 метрів дороги заасфальтовано і мешканці можуть безпечно та комфортно пересуватись влансою вулицею - і пішки, і з візками, і на автомобілі чи іншому транспорті.

16:00:04 05.10.2020

Завершився ремонт вул. І. Франка у с. Ямпіль.

Завершився ремонт вул. І. Франка у с. Ямпіль. Більше 800 метрів були закладені бруківкою. Роботи тривали півтора місяці. Роботи профінансовані з місцевого бюджету Мурованської сільської ради ОТГ.

15:11:04 28.08.2020

Реалізовано ще один мікропроект місцевого розвитку.

Тим часом триває реалізація проєктів місцевих ініціатив і нові трибуни на 200 місць уже встановлені у Кам'янополі. Староста Роман Качмар впевнений, що якби не пандемія, то оновлений стадіон вже би активно використовувався.

14:30:18 06.07.2020

Роботи з ремонту доріг у селі Ямполі тривають.

Поки погода дозволяє, робітники активно працюють над укладанням доріг у с. Ямпіль. Триває ремонт вулиці Івана Франка, а також міжквартального проїзду від вул. Івана Франка до вул. Польової у с.Ямполі.

10:43:47 03.07.2020

Трибуни на стадіоні в с. Ямпіль готові прииймати глядачів!

Як тільки завершиться карантин буде можливість зібратись на нових трибунах, які встановили цього тижня на стадіоні с. Ямпіль. Закупівля та встановлення відбувалось на виконання проєкту місцевих ініціатив. Половину вартості проєкту оплатили з обласного бюджету, а іншу половину розділили місцевий бюджет ОТГ та спонсор.

17:36:09 25.06.2020