До і після

21 Січня, 2021 р., 09:15
Завершено реалізацію ще одного проєкту місцевих  ініціатив, цього разу це "Придбання обладнання для дитячої групи у дошкільний навчальний заклад с. Ямпіль Мурованської сільської ради ОТГ". Під час реалізації мікропроекту було придбано та замінено меблі, а також покриття підлоги в ігровій кімнаті у одній з дитячих груп Ямпільського садочку тож тепер для дітей відвідування садочку стало ще приємнішим, а з новими меблями ще зручнішим.
11 Грудня, 2020 р., 14:50
Це був перший капітальний ремонт за 30років, тому робіт було багато і тривали вони трохи довше, ніж очікувалось, оскільки в процесі виникали додаткові труднощі. Але зараз можемо говорити про величезний обсяг робіт, які вдалось виконати за ці кілька місяців:
13 Листопада, 2020 р., 14:00
Підрядники повністю завершили роботи з ремонту вулиці Верхньої в с. Ямпіль. Це вже друга відремонтована вулиця у Ямполі у 2020 році - вулицю І. Франка завершили ще кілька місяців тому. Асфальт поклали на протяжності більше 600 метрів, а загальна вартість робіт становила 2,5 мільйони гривень.
09 Листопада, 2020 р., 17:31
Завершено капітальний ремонт ще однієї вулиці, цього разу це вулиця Богданівська у селі Кам’янополі. Більше ніж 300 метрів дорожнього полотна було заасфальтовано і тепер пересуватись стало зручніше та безпечніше, як пішим ходом так і автотранспортом.
05 Жовтня, 2020 р., 16:00
Теплий і сухий вересень дав можливість оперативно провести капітальний ремонт вулиці Польової у Гамаліївці. Майже 700 метрів дороги заасфальтовано і мешканці можуть безпечно та комфортно пересуватись влансою вулицею - і пішки, і з візками, і на автомобілі чи іншому транспорті.
28 Серпня, 2020 р., 15:11
Завершився ремонт вул. І. Франка у с. Ямпіль. Більше 800 метрів були закладені бруківкою. Роботи тривали півтора місяці. Роботи профінансовані з місцевого бюджету Мурованської сільської ради ОТГ.
06 Липня, 2020 р., 14:30
Тим часом триває реалізація проєктів місцевих ініціатив і нові трибуни на 200 місць уже встановлені у Кам'янополі. Староста Роман Качмар впевнений, що якби не пандемія, то оновлений стадіон вже би активно використовувався.
03 Липня, 2020 р., 10:43
Поки погода дозволяє, робітники активно працюють над укладанням доріг у с. Ямпіль. Триває ремонт вулиці Івана Франка, а також міжквартального проїзду від вул. Івана Франка до вул. Польової у с.Ямполі.
25 Червня, 2020 р., 17:36
Як тільки завершиться карантин буде можливість зібратись на нових трибунах, які встановили цього тижня на стадіоні с. Ямпіль. Закупівля та встановлення відбувалось на виконання проєкту місцевих ініціатив. Половину вартості проєкту оплатили з обласного бюджету, а іншу половину розділили місцевий бюджет ОТГ та спонсор.
26 Травня, 2020 р., 13:21
Завершено ремонт дорожнього покриття навколо паркової зони в с. Гамаліївка.