Про ЦНАП Мурованської сільської ради ТГ

Центр надання надання адміністративних послуг Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області створений для надання якісних адміністративних послуг жителям Мурованської територіальної громади, а також її гостям. У ЦНАПі Мурованської сільської  ради ТГ та його віддаленому робочому місці ВРМ с. Гамаліївка Ви можете отримати консультації щодо питань, як належать до компетенції сільської ради та інших державних інституцій.

У ЦНАПі надаються понад 200 послуг. Індивідуальний підхід до кожного жителя націлений на вирішення проблеми кожного. Підхід ЦНАПу Мурованської сільської ради ТГ - щоб кожен житель громади, не ходив по "десятках" кабінетів, а отримав послугу якісно в одному місці і за одихн візит до ЦНАПу.

ЦНАП Мурованської сільської ради ТГ працює за адресою: с. Сороки-Львівські вул. Польова, 65.

Адреса ВРМ с. Гамаліївка ЦНАПу Мурованської сільської ради ТГ: с. Гамаліївка, вул. Грушевського, 78.

Адреса ВРМ с. Ямпіль ЦНАПу Мурованської сільської ради ТГ: с. Ямпіль, вул. І. Франка, 71.

Адреса ВРМ с. Кам'янопіль ЦНАПу Мурованської сільської ради ТГ: с. Кам'янопіль, вул. Старе Село, 94-б.

Раді Вам повідомити про відновлення прийому документів на отримання деяких адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг.

Звертаємо Вашу увагу, що в цей нелегкий час ми стараємось максимально налагодити роботу та відновити функціонування усіх сервісів, які працювали до початку війни, проте це потребує певного часу і стабільного функціонування загальнодержавних реєстрів.

У ЦНАПі раді Вас бачити наші адміністратори.

Інформуємо про послуги, які ви вже можете замовити в головному офісі Центру надання адміністративних послуг, його територіальних підрозділах та віддалених робочих місцях:

- Соціальні послуги;

- Реєстраційні послуги (видача витягів з Реєстру територіальної громади, реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання, довідка про склад сім'ї);

- Оформлення біометричних документів (паспорт у формі ID картки, паспорт для виїзду за кордон);

- Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку;

- Дозвільно-погоджувальні послуги;

- Послуги благоустрою, житлово-комунальні послуги;

- Земельні послуги, які надаються Мурованською сільською радою ТГ.

У разі винекнення питань звертайтесь за телефоном "гарячої лінії" ЦНАПу

(097) 000 44 18

21 березня 2023 року розпочали надавати адміністративні послуги при Ямпілському старостинському окрузі за адресою: село Ямпіль, вул. Івана Франка, 71 та утворити ВРМ при Кам'янопільському старостинському окрузі, який знаходиться за адресою: село Кам'янопіль, вул. Старе Село, буд. 94Б.