Стратегія розвитку громади

08 Грудня, 2021 р., 12:32
Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади.
27 Вересня, 2021 р., 15:37
При розробці стратегії розвитку думка громади є дуже важливою, а тому розпочинаємо опитування жителів громади, щоб зібрати дані та визначити ключові проблеми та точки зростання Мурованської громади серед населення. Щоб зібрана інформація була якомога точнішою, потрібно щоб опитування пройшло якомога більше людей, тому просимо заповнити формуопитування самим а також поширити серед своїх рідних колег та друзів.