Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в межах відведеної території с. Гамаліївка Львівського району Львівської області.

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проєктовані земельні ділянки, на які розробляється детальний план  території, розташовуються біля автомобільної дороги загального користування  державного значення М-06 Київ-Чоп в межах відведеної території с. Гамаліївка Львівського району Львівської області.

Дана містобудівна документація передбачає впорядкування території щодо розміщення існуючого парк готелю.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Мурованська сільська рада ТГ Львівської області.

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

– дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 22.11.2023 року до 21.12.2023 року.

– способи участі громадськості:

надання письмових пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:

Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65).

– дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

21.12.2023 року о 11:00 год. в приміщенні Мурованської сільської ради ТГ за адресою: 81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65.

– Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Мурованська сільська рада  ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65).

Адреса сайту: https://murovanska-gromada.gov.ua/

– Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65), ел.пошта: sorokylvivskarada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 22.11.2023 року до 21.12.2023 року.

– Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Мурованська сільська рада ТГ Львівської області.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена