Протидія домашньому насильству

Поліцейські закликають: не мовчіть!

Якщо ви є жертвою домашнього насильства у будь-яких його проявах (фізичному, психологічному, сексуальному, економічному тощо) або володієте інформацією про вчинення домашнього насильства стосовно ваших рідних, знайомих, сусідів – просимо негайно повідомляти на оперативну лінію 102, або безпосередньо до поліцейського офіцера Мурованської територіальної громади (Башак Олександр +380976686896).
Ми допоможемо. Домашнє насильство – це злочин!

Також можна звернутися до:

• Спеціалістів соціального захисту населення Мурованської сільської ради  (Анна +380973766952; Леся +380661188715);
  • служби у справах дітей виконавчого комітету Мурованської сільської ради (Галина +380675874274);
  • на безкоштовні «гарячі лінії» для постраждалих від домашнього насильства - 15-47, 0-800-500-335 (зі стаціонарних телефонів) та 116-123 (з мобільних телефонів);
  • на «гарячу лінію» безоплатної правової допомоги 0-800-21303.