Відбудеться публічний звіт сільського голови

В неділю 10 березня 2019 року о 15:00 в приміщенні актового залу Мурованської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбудеться публічний звіт сільського голови Мурованської громади – Петруха Зіновія Володимировича, за результатами роботи у 2018 році.

22:01 06.03.2019

Скажи підпалам - НІ!

Вкотре закликаємо мешканців громади уникати спалювання сухої трави та залишків бур’янів на полях та присадибних ділянках. В першу чергу, спалювання трави, бадилля та інших відходів є небезпечним для здоров’я. Дуже небезпечним. І це слід затямити кожному палію. А оскільки потенційні палії не читають нашого сайту та фейсбук сторінки то велике прохання до свідомих громадян також не пожаліти трохи часу на роз’яснення потенційних небезпек та ризиків, які пов’язані з цим вже вкоренілим явищем. Ну а якщо вже не допомагають ні пояснення, ні прохання то звертайтесь до поліції(102) та екологічної інспекції; викликайте пожежну охорону, звертайтесь до екологічнго інспектора у сільську раду. Також варто написати скаргу в Державну екологічну інспекцію України.

22:18 05.03.2019

20 лютого поминаємо героїв Небесної сотні

Цими днями минає 5 років з часу коли у Києві на вулиці Грушевського впали перші захисники Революції Гідності. Їх імена навічно залишаться в легіоні ім’я якому «Небесна сотня». 20 лютого 2019 року прийдімо до меморіалу Небесної сотні у с. Муроване і вклонімось героям, які ціною власного життя підтвердили право кожного з нас на волю, гідність і власну незалежну державу.

23:19 18.02.2019

Грант в сумі 35 300 грн. для абітурієнтів та студентів Львівської області (соціальна програма Scholarship).

Запрошуємо абітурієнтів та студентів Пустомитівського району Львівської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.  Участь повністю безкоштовна.  Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.  Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/  Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

11:24 14.02.2019

22 січня відзначаємо 100-річчя підписання Акту злуки.

22 січня о 15:00 біля каплички Божої Матері у селі Сороки-Львівські відбудеться урочиста академія з нагоди 100-річчя підписання Акту злуки Західноукраїнської  Народної Республіки та Української Народної Республіки. Запрошуємо усіх бажаючих жителів Мурованської громади взяти участь.

16:43 21.01.2019

Відбудеться 9-та чергова сесія Мурованської сільської ради ОТГ

Відповідно до розпорядження сільського голови від 4 грудня 2018 року №451/1, 9 – та чергова сесія Мурованської сільської ради ОТГ відбудеться 14 грудня 2018 року о 10:00 годині за адресою: с. Гамаліївка, вул. Грушевського буд 165, приміщення Народного дому.

15:54 06.12.2018