Кубок Мурованської ОТГ

21 вересня о 10:30  на місцевому стадіоні зі штучним покриттям с. Муроване відбудеться дитячий футбольний турнір "Кубок Мурованської ОТГ". Запрошуємо усіх бажаючих підтримати юних спортсменів.

15:45 18.09.2019

44-та окрема артилерійська бригада проводить набір добровольців на контрактну службу.

44-та окрема артилерійська бригада (44 ОАБр, в/ч А3215, пп В1428) — військове з'єднання артилерійських військ Збройних сил України, створене у 2014 р. Бригада входить до складу оперативного командування «Захід». Місце дислокації — м. Тернопіль. Вимоги до добровольців на контрактну службу:

11:43 24.07.2019

Відбудеться виїздний прийом громадян фахівцями Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості

26.07 2019 з 10.00 до 13.00 буде здійснюватись консультування громадян Мурованської ОТГ фахівцями Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

14:41 04.07.2019

Відбудеться зустріч народного депутата України Дубневича Богдана Васильовича з жителями села Ямполя.

До уваги жителів села Ямпіль. 9 червня 2019 року о 18:00 в Ямпільському народному домі відбудеться зустріч народного депутата України Дубневича Богдана Васильовича з жителями села Ямполя. Усіх запрошуємо взяти участь.

14:34 06.06.2019

Святкування Дня захисту дітей

У перший день літа в цілому світі традиційно відзначають День захисту дітей. Отож велике прохання до батьків приділити увагу своїм дітям і прийтиз ними завтра 2 червня на стадіон села Муроване, де Мурованська об'єднана територіальна громада та ГО ЦЕНАТ влаштовують дітям справжнє свято. Запрошуємо усіх бажаючих.

14:20 01.06.2019

До уваги працівників та роботодавців!

Інспектор з охорони праці сільської ради звертається до жителів які працюють на підприємствах та установах, які знаходяться на території Мурованської ОТГ. У разі підозри в порушенні їхніх трудових прав, несвоєчасній виплаті заробітної плати, несвоєчасній виплаті відпускних, несвоєчасному погодженні відпустки та інших порушеннях трудового законодавства просимо повідомляти у Мурованську сільську раду ОТГ.

12:49 20.05.2019

До уваги керівників установ та організацій!

Інспектор з охорони праці Мурованської сільської ради ОТГ, повідомляє про те, що керівники підприємств, головні інженери, начальники цехів(при наявності), повинні пройти курси з охорони праці. По даному питанні з 1 червня 2019 року, будуть проводитись відвідування інспектором з охорони праці привентивного характеру.

12:46 20.05.2019