Участь у соціальній програмі Scholarship

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Мурованської ОТГ взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 7 номінацій:

22:03:12 13.04.2020

Планові відключення електропостачання у селі Ямпіль!

Як повідомила прес-служба ПрАТ "Львівобленерго". У зв’язку із ремонтом електромереж та розчисткою трас ліній електропередач, 13 квітня з 09:00 до 17:00 год, буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у с. Ямпіль за адресами:

14:36:31 12.04.2020

Планові відключення електропостачання у селі Муроване!

Як повідомила прес-служба ПрАТ "Львівобленерго". У зв’язку із ремонтом електромереж, 7 квітня з 09:00 до 17:00 год, буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у с. Муроване за адресами: вул. Молодіжна, 1, 2- 31, ремонт ПЛ- 0,4 кВ Л-1 від КТП-503.

12:26:47 05.04.2020

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

16:43:57 23.12.2019

Відбудеться пам’ятний захід приурочений річниці депортації українців із Закерзоння.

Запрошуємо жителів Мурованської громади на пам’ятний захід приурочений річниці депортації українців із Закерзоння, який відбудеться в неділю 24 листопада 2019 року в народному домі села Ямполя. Початок о 13:00.

15:23:30 19.11.2019