Оголошення

Відбудеться виїздний прийом громадян фахівцями Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості

26.07 2019 з 10.00 до 13.00 буде здійснюватись консультування громадян Мурованської ОТГ фахівцями Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

14:41 04.07.2019

Відбудеться зустріч народного депутата України Дубневича Богдана Васильовича з жителями села Ямполя.

До уваги жителів села Ямпіль. 9 червня 2019 року о 18:00 в Ямпільському народному домі відбудеться зустріч народного депутата України Дубневича Богдана Васильовича з жителями села Ямполя. Усіх запрошуємо взяти участь.

14:34 06.06.2019

Святкування Дня захисту дітей

У перший день літа в цілому світі традиційно відзначають День захисту дітей. Отож велике прохання до батьків приділити увагу своїм дітям і прийтиз ними завтра 2 червня на стадіон села Муроване, де Мурованська об'єднана територіальна громада та ГО ЦЕНАТ влаштовують дітям справжнє свято. Запрошуємо усіх бажаючих.

14:20 01.06.2019

До уваги працівників та роботодавців!

Інспектор з охорони праці сільської ради звертається до жителів які працюють на підприємствах та установах, які знаходяться на території Мурованської ОТГ. У разі підозри в порушенні їхніх трудових прав, несвоєчасній виплаті заробітної плати, несвоєчасній виплаті відпускних, несвоєчасному погодженні відпустки та інших порушеннях трудового законодавства просимо повідомляти у Мурованську сільську раду ОТГ.

12:49 20.05.2019

До уваги керівників установ та організацій!

Інспектор з охорони праці Мурованської сільської ради ОТГ, повідомляє про те, що керівники підприємств, головні інженери, начальники цехів(при наявності), повинні пройти курси з охорони праці. По даному питанні з 1 червня 2019 року, будуть проводитись відвідування інспектором з охорони праці привентивного характеру.

12:46 20.05.2019

З 1 червня будуть проводитись перевірки дотримання правил благоустрою.

Виконавчий комітет Мурованської сільської ради ОТГ нагадує про необхідність укладення договорів про вивезення твердих побутових відходів зі спеціалізованими компаніями. З 1 червня 2019 року екологічним інспектором сільської ради будуть проводитись перевірки дотримання Правил благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами. При відсутності укладених договорів, на власників садиб будуть накладені штрафні санкції відповідно до чинного законодавства.

15:34 14.05.2019

З 15 по 20 квітня 2019 року - тиждень довкілля.

До відома власників садиб, керівників підприємств та організацій, жителів населених пунктів громади. Виконавчий комітет Мурованської сільської ради ОТГ оголошує проведення "Тижня довкілля" з 15 до 20 квітня 2019 року. Просимо впорядкувати свої присадибні ділянки та прилеглі території, стічні рови та придорожні смуги, прибрати сміття. Щоб до світлого свята Воскресіння Христового наші оселі та вулиці мали ошатний і святковий вигляд.

21:57 15.04.2019