A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мурованська громада
Львівська область, Пустомитівський район

Депутатський склад Мурованської сільської територіальної громади

село Сороки – Львівські

Виборчий округ №1. Галянта Галина Миколаївна

  • Дата народження: 26.06.1976 року.
  • Місце проживання: с. Сороки – Львівські
  • Громадянка України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: заміжня

Виборчий округ №2. Хомяк Олег Романович

  • Дата народження: 19.01.1988 року.
  • Місце проживання: с. Сороки – Львівські
  • Громадянин України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №3. Лига Ярослав Романович

  • Дата народження: 29.08.1972 року.
  • Місце проживання: с. Сороки – Львівські
  • Громадянин України
  • Освіта: загальна – спеціальна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №4. Лига Роман Романович

  • Дата народження: 19.06.1977 року.
  • Місце проживання: с. Сороки – Львівські
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

село Муроване

Виборчий округ №5. Пелех Мирон Степанович

  • Дата народження: 18.03.1959 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №6. Кіянка Михайло Васильович

  • Дата народження: 05.05.1967 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №7. Козак Степан Ількович

  • Дата народження: 17.04.1959 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №8. Ковалів Юрій Володимирович

  • Дата народження: 06.06.1975 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №9. Прихильний Ігор Теодорович

  • Дата народження: 12.07.1962 року.
  • Місце проживання: с. Сороки – Львівські
  • Громадянин України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №10. Заяць Василь Романович

  • Дата народження: 03.01.1962 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: професійно – технічна  
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №11. Сидор Богдан Романович

  • Дата народження: 19.07.1969 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №12. Дорош Орест Петрович

  • Дата народження: 03.04.1973 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №13. Капустяк Юрій Богданович

  • Дата народження: 07.05.1979 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: професійно – технічна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №14. Сугак Микола Михайлович

  • Дата народження: 05.03.1981 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: загальна – середня  
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №15. Заяць Маряна Василівна

  • Дата народження: 08.09.1976 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянка України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: заміжня

Виборчий округ №16. Бабюк Віталій Ярославович

  • Дата народження: 29.03.1979 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №17. Подусовський Роман Михайлович

  • Дата народження: 25.05.1991 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

 село Камянопіль

Виборчий округ №18. Деркач Тарас Йосипович

  • Дата народження: 21.03.1956 року.
  • Місце проживання: с. Кам’янопіль
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

село Гамаліївка

Виборчий округ №19. Попів Володимир Степанович

  • Дата народження: 22.09.1984 року.
  • Місце проживання: с. Гамаліївка
  • Громадянин України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №20. Тимунь Леся Ярославівна

  • Дата народження: 29.06.1977 року.
  • Місце проживання: с. Гамаліївка
  • Громадянка України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: заміжня

село Ямпіль

Виборчий округ №21. Курляк Володимир Іванович

  • Дата народження: 23.07.1984 року.
  • Місце проживання: с. Ямпіль
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №22. Свистович Михайло Григорович

  • Дата народження: 06.11.1957 року.
  • Місце проживання: с. Ямпіль
  • Громадянин України
  • Освіта: середня – спеціальна
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №23. Дума Михайло Іванович

  • Дата народження: 03.05.1964 року.
  • Місце проживання: с. Муроване
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №24. Штай Ростислав Стефанович

  • Дата народження: 24.12.1985 року.
  • Місце проживання: с. Ямпіль
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №25. Кіцак Тарас Миколайович

  • Дата народження: 01.06.1983 року.
  • Місце проживання: с. Ямпіль
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений

Виборчий округ №26. Леськів Ростислав Ярославович

  • Дата народження: 02.07.1969 року.
  • Місце проживання: с. Ямпіль
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: одружений
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора