Дата: 10.08.2023 10:46

На ці дні, 10-11 серпня, «Асоціація об`єднаних територіальних громад» проводить загальні збори делегатів Всеукраїнської Асоціації ОТГ на території Міжгірської територіальної громади, в якій бере участь голова Мурованської ТГ Богдан Свистун.

На зборах передбачається обговорення низки актуальних питань, які хвилюють представників органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.

Особливої уваги приділять розгляду питання щодо подальшого законодавчого внормування децентралізації. Адже територіальні громади очікують на прийняття законопроєктів, що спрямовані на законодавче закріплення реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. А також – питання, щодо фінансового забезпечення місцевого самоврядування, оскільки Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціації об`єднаних територіальних громад» прагне до зміцнення фінансової основи органів місцевого самоврядування, зокрема, через законодавче внормування низки пріорітетних питань, а саме:

Місцеві запозичення;

Податок на доходи фізичних осіб;

Горизонтальне вирівнювання податкоспроможності бюджетів місцевого самоврядування;

Освітня субвенція.