12 Жовтня, 2020 р., 09:32
Сьогодні 12 жовтня святкує День народження головний спеціаліст-бухгалтер - Тимунь Галина. Від усього колективу сільської ради, депутатів та виконавчого комітету, прийміть щирі привітання з нагоди Дня народження! Бажаємо міцного здоров’я, постійного благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи не покине впевненість та бадьорість.
30 Вересня, 2020 р., 13:10
Стартував ремонт вулиці Верхньої в с. Ямпіль. Це вже друга вулиця у Ямполі, яка ремонтується цього року. Розпочались демонтажні роботи.
30 Вересня, 2020 р., 09:32
Знову невтішні новини. На жаль, від середи, 30 вересня Мурованська ЗОШ знову закривається на карантин і навчання відбуватиметься у дистанційному форматі, орієнтовно, протягом 2 тижнів.
25 Вересня, 2020 р., 23:24
Керуючись Протоколом Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 25 вересня 2020 року № 33, протоколом районної комісії з питань ТЕБ і НС від 25.09.2020 року № 30,  п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. № 641 із змінами та доповненнями:
20 Вересня, 2020 р., 21:50
Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання  коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» .
14 Вересня, 2020 р., 16:29
Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 та п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. № 641, протоколу обласної комісії ТЕБ від 11 09.2020 р № 35., комісії ТЕБ  Пустомитівського району від 11.09.2020 р. № 28:
13 Вересня, 2020 р., 13:40
Осінь тішить нас хорошими погодніми умовами, що дає можливість активно рухатись у напрямку капітальних ремонтів вулиць, про які ми говорили раніше. Вчора настала черга вулиці Польової у Гамаліївці. Техніка вже почала вибирати ґрунт, щоб облаштувати корито, в яке закладеться основна дорожнього покриття.
11 Вересня, 2020 р., 23:11
З понеділка, 14 вересня, весь Пустомитівський район, до складу якого входить Мурованська ОТГ, потрапляє у червону зону карантину. Це означає посилення карантинним вимог, закриття шкіл та садків. Більше дивіться у поясненнях від голови Мурованської ОТГ Зіновій Петрух та начальниці відділу освіти Мурованської ОТГ Єва Леськів.
11 Вересня, 2020 р., 14:13
Спільна координаційна робота провідної спеціалістки у сфері соціального захисту населення Мурованськоі? ОТГ Галини Бурак, старости Гамаліївського старостинського округу Богдана Дропи та депутатів Мурованської сільської ради ОТГ з Гамаліївки вирішила відразу низку проблем, з якими зіштовхнулась сім'я з Гамаліївки, що опинилась у складних життєвих обставинах: сім'я втратила всі особисті документи, а також опинилась перед загрозою відключення газопостачання через борг.