23 Серпня, 2023 р., 11:20
Наш прапор - наша сила!
19 Серпня, 2023 р., 11:15
У цей сонячний день, від щирого серця хочу привітати вас із величним святом - Преображенням Господнім!
14 Серпня, 2023 р., 11:12
Нещодавно Мурованська ТГ надала допомогу потребуючим мешканцям нашої громади. Враховуючи всі потреби, продуктовими наборами було забезпечено близько 120 осіб із категорії одиноких громадян похилого віку, членам сімей загиблих, зниклих безвісті та постраждалих учасників війни, а також людей з інвалідністю, які потребують стороннього догляду.
12 Серпня, 2023 р., 11:09
Українська молодь – скарб!
11 Серпня, 2023 р., 10:50
Вільні, цілеспрямовані, незалежні – саме такими є ті, хто в майбутньому буде відбудовувати нашу державу. Напередодні Міжнародного Дня молоді в Народному домі с. Ямпіль вдалось зібрати молоде покоління нашої громади. Молодіжний форум «Майбутнє таке, як ми» мав на меті поділитись цінним досвідом молодих, активних та перспективних спікерів та передати мотивацію для розвитку сучасній молоді.
10 Серпня, 2023 р., 10:46
На ці дні, 10-11 серпня, «Асоціація об`єднаних територіальних громад» проводить загальні збори делегатів Всеукраїнської Асоціації ОТГ на території Міжгірської територіальної громади, в якій бере участь голова Мурованської ТГ Богдан Свистун.
08 Серпня, 2023 р., 14:24
Номери Телефонів «гарячих ліній» Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області:⠀