04 Жовтня, 2023 р., 13:41
29 вересня працівники соціальної сфери Мурованської ТГ відвідали тренінг «Профілактика емоційного вигорання за допомогою активації внутрішніх ресурсів», на якому було обговорено актуальні питання, що виникають у ВПО, які тимчасово проживають у Львівській області.
01 Жовтня, 2023 р., 13:37
У цей святковий день хочемо привітати усіх освітян Мурованської ТГ з професійним святом - Днем вчителя!
01 Жовтня, 2023 р., 13:34
Сьогоднішнє свято є особливим для кожного українця. Під покровом Пресвятої Богородиці від козацтва й до сьогоднішніх днів, ми боронимо наші землі, відстоюємо нашу незалежність і свободу.
29 Вересня, 2023 р., 13:32
Незабаром до захисників нашої громади, які служать у 24 механізовані бригаді та нацгвардійців прибудуть бойові "пташки".
27 Вересня, 2023 р., 13:28
У Пустомитівській ДПІ відбулася зустріч в.о. начальника Андрія Костишина з представниками Мурованської територіальної громади щодо ознайомлення їх з нормами Закону України від 30.06.2023 №3219-ІХ, зокрема стосовно відновлення положення щодо відповідальності суб`єктів господарювання за порушення вимог Закону України № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з 01.10.2023 року.
26 Вересня, 2023 р., 13:24
Проєкт: Сонячний старт для ветеранів та ВПО.Надання учасникам відповідних компетенцій у галузі проєктування та монтажу сонячних електростанцій.
24 Вересня, 2023 р., 14:39
У цю неділю вітаємо усіх працівників дошкільної освіти!
21 Вересня, 2023 р., 14:37
КП «ЕкоУстрій» надає послуги викачки та вивозу рідких побутових відходів зі септиків або вигрібних ям.