06 Листопада, 2023 р., 14:05
Голик Андрій Михайлович захисник родом із нашої громади, а саме с. Ямпіль, неодноразово отримує подяки за виконання бойових завдань.
31 Жовтня, 2023 р., 14:03
Сьогодні відбулося чергове засідання обласної комісії з питаньТЕБ і НС, яке провів перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик за участі голови Мурованської ТГ Bogdan Svystun, заступника начальника з розвитку доріг Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Юрія Яблонського та начальник управління Патрульна поліція Львівської області Андрій Крутень, на якому обговорювалось питання забезпечення безпеки дорожнього руху в селі Ямпіль Мурованської ТГ.
31 Жовтня, 2023 р., 14:02
Час невпинно йде вперед, вже сьогодні минає три роки з дня смерті першого голови Мурованської сільської ради ТГ – Зіновія Володимировича Петруха.
30 Жовтня, 2023 р., 13:57
Сьогодні учні МУРОВАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ вкотре передали кошти на ЗСУ!
27 Жовтня, 2023 р., 13:56
Українська мова – всеосяжна!
25 Жовтня, 2023 р., 13:53
В рамках діяльності Координаційного Центру Підтримки населення у Львівській області для отримання юридичної, психологічної, медичної, гуманітарної допомоги від фахівців державних служб, координаторів програм у районах та міжнародних Партнерів, просимо заповнити анкету осіб, які належать до наступних категорій:
20 Жовтня, 2023 р., 13:49
Нещодавно внутрішньо переміщені особи, які проживають у Мурованській громаді отримали пакунки від БФ "Рокада", а саме: ковдри, подушки, постіль, термоси, лампи на батареї, кухонні набори та засоби особистої гігієни.
17 Жовтня, 2023 р., 13:48
У вересні поточного року, за ініціативою Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група "Рейтинг" провела ІV Загальнонаціональне опитування.
07 Жовтня, 2023 р., 13:43
На скорботному подвір'ї зібралась рідні, близькі, друзі, знайомі та жителі громади, щоб віддати шану Герою.