12 Липня, 2023 р., 11:05
До небесного легіону доєднався уродженець
12 Липня, 2023 р., 11:04
Всечесний отче Богдане та парафіяни храму Св. Апостолів Петра і Павла! Прийміть найщиріші вітання з нагоди храмового свята – Первоверховних Апостолів Петра і Павла!
10 Липня, 2023 р., 11:02
Під проводом Архієпископа і Митрополита Львівського Ігоря Возняка парафіяни молились молебінь до
10 Липня, 2023 р., 10:57
КП «Екоустрій» шукає на постійну роботу водія автотранспортних засобів (мулосос машини, категорія С) та слюсара-оператора.
04 Липня, 2023 р., 10:56
Щиро запрошуємо усіх долучитись до духовно-мистецької програми "Апостол Єдности", яка відбудеться 9 липня о 16:00 у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Ямпіль.
04 Липня, 2023 р., 10:55
Шановні мешканці громади! Повідомляємо вас, що з 4 по 6 липня у селі Сороки-Львівські на вул. Польова 67, ви матимете змогу привести у належний стан свої вироби з пір'я.
04 Липня, 2023 р., 10:53
У скорботі провели в останню путь доброго й відважного воїна, уродженця с. Ямпіль - Інглюта Андрія. Спочивай з миром наш Герою! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким нашого захисника.  Вічна і світла пам'ять Герою!
03 Липня, 2023 р., 10:45
З сумом та жалем сповіщаємо про смерть військового Інглют Андрія, який помер 30 червня. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким нашого воїна. Живим коридором пошани зустріли Героя! Парастас о 21:00, а чин похорону - 4 липня о 10:00.
28 Червня, 2023 р., 10:44
День Конституції — одне з найбільших державних свят.  Написана Конституція стала спадком від предків, покликаним берегти право людини на вільне життя та всебічний розвиток особистості.  Сьогодні не один Герой захищає державний суверенітет та незалежність кордонів нашої неньки України 🇺🇦 Складаємо низький уклін Героям, які відважно виконують свій обов'язок та боронять нашу державу. Слава Україні! Героям слава! З найкращими побажаннями голова Мурованської сільської ради ТГ Богдан Свистун.