21 Вересня, 2023 р., 14:36
Оновлена добірка корисних посилань для ветеранів та другого з подружжя щодо безкоштовного навчання, отримання консультацій, професійної допомоги та додаткового фінансування для створення або розвитку власної справи:
20 Вересня, 2023 р., 09:10
Після переходу до нового Оператора ГРМ відбулися важливі зміни, про які слід знати споживачам Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» (колишні споживачі АТ «Львівгаз»). Про ключові нововведення детальніше розповіли у пресцентрі Львівської філії.
18 Вересня, 2023 р., 14:34
За результатами розгляду документів у 14 хвилі позитивне рішення Державного центру зайнятості про надання мікрогрантів для відкриття або розвиток бізнесу отримав 51 учасник програми «єРобота» із Львівщини. Відтак в області буде створено ще 117 нових робочих місць, а на виділені державою кошти на загальну суму 12,5 млн грн заявники придбають обладнання, матеріали, зможуть оплатити оренду приміщення, послуги з маркетингу, реклами тощо.
16 Вересня, 2023 р., 14:32
Сьогодні увесь світ відзначає Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day".
14 Вересня, 2023 р., 12:36
Щиро вітаю вас із святом – Вознесінням Чесного і Животворного Хреста Господнього.
12 Вересня, 2023 р., 12:34
Час неможливо зупинити. Але він не зітре з пам'яті Героїв, які поклали життя за наше з вами майбутнє, наших земляків.
12 Вересня, 2023 р., 12:33
Львівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області повідомляє, що планується проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Львівської області.
10 Вересня, 2023 р., 12:25
Під час останньої гри групового етапу 2/3 Ліги Львівської області 2023 року Спортивний футбольний клуб "Муроване" проти ФК "Вугільник" перемогла з рахунком 3:2. З цією перемогою команда переходить до фінальної частини, де на них чекають ігри за чемпіонство.
08 Вересня, 2023 р., 12:23
Запрошуємо усіх підтримати СФК "Муроване" на домашній грі вже цієї неділі.