04 Червня, 2018 р., 16:09
1 червня 2018р. діти з Мурованської ОТГ у супроводі батьків та соціальних працівників, за сприяння Мурованської сільської ради ОТГ відвідали дельфінарій "Оскар".
04 Червня, 2018 р., 15:12
У п’ятницю 1 червня у Гамаліївській ЗОШ діти початкової школи та старші школярі взяли участь у флешмобі до Дня захисту дитини із гаслом "Діти Важливі", організованого спільними зусиллями Гамаліївської ЗОШ та бібліотеки. Тут відбулися цікаві та веселі ігри, активний відпочинок, виставка малюнків, та все те щоб діти відчували себе огорнуті опікою, любов’ю та повагою один до одного.
02 Червня, 2018 р., 21:46
У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Народним домом і бібліотекою с. Ямполя, під час літнього табору "Веселка" було проведено цікаву ситуаційну гру з читачами 4-го класу ( класний керівник ( Сухарина Н.М.)" З героями казок по статтях Конвенції". Користувачі бібліотеки мали змогу активно проявити себе, відповідаючи на запитання та здійснили подорож разом з казковими героями по статтях Конвенції ООН про права дитини. Також діти малювали малюнки на асфальті.
01 Червня, 2018 р., 21:37
01.06 у Сороки-Львівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся захід до дня захисту дітей. У заході брали участь діти з 1 по 6 класи
01 Червня, 2018 р., 11:49
День захисту дітей, який припадає на перший день літа, сьогодні відзначають в Україні та світі. Отож бажаємо наймолодшим мешканцям Мурованської громади щасливого дитинства, любові і ласки від рідних та мирного неба!
31 Травня, 2018 р., 12:15
30.05 у  ДНЗ  с.Ямпіль  Мурованської  ОТГ  відбулося  чудове  свято  -  випускний  вечір.
31 Травня, 2018 р., 12:09
28 травня в приміщенні Народного дому с. Ямпіль відбулася дитяча дискотека
31 Травня, 2018 р., 11:42
23 травня відбулося свято Героїв. Біля пам'ятника Небесній Сотні відбувся молебень, декламувались вірші про Героїв.
31 Травня, 2018 р., 09:24
Попереджаємо жителів сіл Муроване та Сороки-Львівські про планові відключення електроенергії 31 травня та 1 червня 2018 року з 9:00 до 17:00. Також можливі перебої з наданням послуг у інтернет провайдерів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
29 Травня, 2018 р., 09:56
27.05 у м.Львів відбулося свято присвячене Героям України .У святі приймав участь духовний оркестр з Мурованської ОТГ під керівництвом Мацевка Б.С.