Відбулось друге пленарне засідання 6 – тої чергової сесії Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 16.07.2018 12:09

У роботі сесії взяли участь депутати Мурованської сільської ради ОТГ, керівництво Мурованської сільської ради ОТГ, новообрані. старости сіл Гамаліївка, Ямпіль та Кам’янопіль, представники громади.

Сесією розглянуті питання:

• Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельного по Мурованській сільській раді ОТГ на 2019 рік
  • Про затвердження нормативно грошової оцінки в с. Муроване
  • Про виділення коштів для встановлення системи відеонагляду (Муроване, Сороки-Львівські, Гамаліївка, Ямпіль, Камянопіль)
  • Про утворення комунального підприємства та інші