Стипендійна програма «Невтрачене покоління» для ветеранів та військовослужбовців

Дата: 08.07.2024 15:26

Увага! Навчання для ветеранів та військовослужбовців!

Львівська районна державна адміністрація, Управління соціального захисту населення інформує про можливість проходження безкоштовного навчального курсу для ветеранів та ветеранок, військовослужбовців віком від 22 до 40 років у межах Стипендійної програми «Невтрачене покоління».

Мета навчання: Дати можливість молодим захисникам та захисницям, які мають бойовий досвід, здобути нові знання і навички задля професійного зростання.

Формат навчання: Змішаний (офлайн та онлайн). Місце проведення офлайн навчання – м. Київ.

Період проведення: Друга половина липня.

Більше інформації можна знайти за посиланням https://kspa.com.ua/nevtrachenepokolinnya/

Контактна особа: Ігліцька Олена, начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю. Телефон: +380973530766