Особистий прийом громадян Мурованської сільської ради ТГ у ЦНАП з пенсійних питань

Дата: 12.06.2024 13:12

12 червня 2024 року Центр надання адміністративних послуг Мурованської сільської ради ТГ та Головним Управлінням пенсійного фонду України у Львівській області підписано угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин у сфері надання соціальних послуг чим продовжено обслуговування громадян, підвищення прозорості та відкритості у роботі Головного управління, реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення.

Представники пенсійного фонду здійснюють прийом громадян у ЦНАП Мурованської сільської ради ТГ кожної п'ятниці другого та четвертого тижня місяця.

Ви зможете:

•  отримати консультативну допомогу з питань пенсійного забезпечення, перелік документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсії, сплати внесків, тощо;
  •  подати документи для проведення попередньої оцінки права на призначення пенсії, перерахунок пенсії, зміна способу виплати пенсії та інше;
  •  подати заяву на виготовлення пенсійного посвідчення;
  •  отримати готове пенсійне посвідчення;
  •  отримати довідку про розмір пенсії, форми ОК-5,7;
  •  подати заяву про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

Скористайтесь чудовою можливістю отримати консультацію та подати документи у зручному місці, без черг!

Діліться інформацією зі своїми знайомими і рідними людьми, яким необхідна допомога з пенсійних питань.