Оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Мурованської  сільської ради територіальної громади.

Дата: 01.09.2023 16:23

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:  Мурованська сільська рада територіальна громада: 81120, Львівська область, Львівський район, с. Сороки-Львівські, вул. Польова, 65.

Підстава для проведення конкурсу: Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Мурованської сільської ради територіальної громади № 116 від 25 серпня 2023 року. «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Мурованської сільської ради територіальної громади».

Місце і час проведення конкурсу: адміністративне приміщення виконавчого комітету сільської ради за адресою: вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські Львівського району Львівської області; 03 жовтня  2023 року о 10:00 год.

Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів: Федевич Михайло Іванович – головний спеціаліст відділу земельних відносин, інспектор екології, тел. 098 64 64 372. Звернувшись особисто або поштою за адресою: вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські  Львівського району  Львівської  області, ( адміністративний будинок ).

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: Особисто або поштою за адресою: 81120, Львівська область, Львівський район, с. Сороки-Львівські, вул.  Польова, 65, каб.  до 17 год. 02  жовтня 2023 року.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: в межах населених пунктів Мурованської сільської ради територіальної громади, сіл  Муроване, Сороки-Львівські, Гамаліївка, Ямпіль та Камянопіль.

Перелік розміщених у зазначених межах об'єктів утворення побутових відходів:

• приватні житлові будинки,
  • комунальні житлові будинки,
  • підприємства, установи, організації на території  Мурованської сільської ради територіальної громади.

Середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження: при планово-подвірному вивезенню побутових відходів середній кілометраж становить 15 км.

Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

• багатоквартирні житлові будинки, всього — 34, в тому числі:  с. Муроване — 30,       с. Ямпіль - 4
  • одноквартирні житлові будинки, всього -2834, в тому числі: с. Муроване - 1364, с. Сороки-Львівські - 513, Гамаліївка - 298, с  Ямпіль -552, Камянопіль -107
  • підприємства, установи та організації.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами – побутові відходи вивозяться на сміттєзвалище.

Пропозиція конкурсних торгів запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника процедури закупівлі. На конверті повинно бути зазначено «На конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Мурованської сільської  ради територіальної громади, вказано найменування, місцезнаходження організатора конкурсу, повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів; маркування "Не відкривати до 10:00 год  03.жовтня.2023 р.»

Розмір плати за участь у конкурсі: не передбачено.