Газове паливо (Природний газ) (UA-2024-04-01-008130-a)

Дата: 03.04.2024 12:06

Предмет закупівлі: ДК 021:2015:09120000-6: Газове паливо (Природний газ) (UA-2024-04-01-008130-a)

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений виходячи з потреб територіальної громади та затверджений рішенням Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області № 1639 від 19 грудня 2023 р.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ) — корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск — 760 мм ртутного стовпа і температура — 20° C) і є товарною продукцією.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання природного газу.

За одиницю виміру кількості природного газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура (t) = 20 градусів за Цельсієм, тиск (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа). Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання попереднього календарного року, становить 130600 куб. м до 15.04.2024 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару, зокрема, Закону України «Про ринок природного газу» № 329-VIII від 09.04.2015 (далі — Закон № 329-VIII), Правилам постачання природного газу, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2496, Кодексу газотранспортної системи, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2493 (далі — Кодекс № 2493), Кодексу газорозподільної системи, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2494 (далі — Кодекс № 2494), іншим нормативно-правовим актам, прийнятим на виконання Закону № 329-VIII.

Якість, фізико-хімічні показники (ФХП) та інші характеристики природного газу, який постачається замовнику, повинні відповідати вимогам визначеним Кодексом № 2493 та Кодексом № 2494.

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Розрахунок очікуваної вартості проведено згідно з аналізом цін газопостачальників на ринку природного газу на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі.

До ціни природного газу включені:

• ціни за 1 тис. куб. м природного газу, податок на додану вартість за ставкою 20 %,
  • тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи (витрати на оплату послуги замовленої потужності на добу, що здійснюється постачальником газу відповідно до норм Кодексу ГТС за тарифами, що визначені НКРЕКП), податок на додану вартість за ставкою 20 %.