Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці інформує.

Дата: 04.04.2024 11:40

Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці з метою підвищення рівня обізнаності громадськості повідомляє, що Кабінет Міністрів України постановою № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 №550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямках Угоди АСАА (Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції), що включають електромагнітну сумісність, низьковольтне електричне обладнання та безпеку машин і механізмів. Також просимо розмістити на Інтернет-ресурсах Вашої установи інформаційний бюлетень Технічного регламенту безпеки машин.

З пам’яткою щодо ринкового нагляду можна ознайомитися за посиланням

Інформаційний бюлетень Технічного регламенту безпеки машин можна ознайомитися ТУТ.