Розпочалась робота 10-го Європейського Саміту регіонів та міст (European Summit of Regions and Cities).

Дата: 18.03.2024 18:28

Голова Мурованської територіальної громади Богдан Свистун сьогодні розпочав роботу в рамках 10-го Європейського Саміту регіонів та міст (European Summit of Regions and Cities), що триває цими днями у місті Монс, Бельгія.Захід організовує Європейський комітет регіонів (European Committee of the Regions) - орган Європейського Союзу, що зосереджений навколо збирання та консолідації даних про потреби та інтереси регіонів в країнах Європи.

Захід відкривали Президент Європейського комітету регіонів Васко Альвес Кордейро, Президент Регіону Валонія у Бульгії, де відбувається захід, Еліо ді Рупо, Генеральний секретар ООН Антоніо Гутьєреш, Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола та мер міста Монс Ніколас Мартін.

Після відкриття Саміту обговорення тривають навколо актуальних питань та викликів щодо політики згуртованості (Сohesion policy), що є основою для посилення та розвитку регіонів у країнах членах ЄС, а також питання інвестицій у регіони.

#sommetMons24