Незабаром Вифлеємська Зоря сповістить нас про народження Божого Сина, у кожному домі залунає дзвінка коляда, яка наповнить наші душі радістю торжества.

Дата: 24.12.2023 14:36

Сідаючи за святковий стіл до Святої вечері, вознесімо наші молитви за кожного воїна, який в цю хвилину захищає нашу неньку, за полеглих Героїв, які віддали свої життя за вільне майбутнє, за Мир на нашій землі!

Нехай це величне свято згуртує нас усіх, а новонароджений Ісус благословить ваші родини міцним здоров`ям та добром.

Нехай ці свята принесуть нам мир, любов і надію на краще майбутнє!

Спокійного Різдва!

Христос Рождається!

З найкращими побажаннями голова Мурованської ТГ Богдан СВИСТУН!