Сьогодні у бібліотеці с. Гамаліївка Мурованської сільської ради ТГ відбулося урочисте відкриття оновленого сучасного бібліотечного простору.

Дата: 20.12.2023 14:26

Відтепер бібліотека забезпечує доступ до інформації на різних носіях, є платформою для інтерактивного навчання та творчості. Тут стало ще цікавіше для усіх користувачів.

Мурованська територіальна громада вдалося організувати бібліотечний простір в межах проєкту «Модель сучасної бібліотеки» спільно із Львівська обласна державна адміністрація та Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. Саме цей проєкт має на меті адаптувати бібліотеки до умов сучасності та популяризувати їх.

Bogdan Svystun

Іван Собко