Щиро вітаємо голову Підберізцівська сільська територіальна громада Василя Коваля, голову Львівське регіональне відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ голову платформи "Місцеві бюджети та фінанси"
Дата: 17.12.2023 14:19
Кількість переглядів: 109
Щиро вітаємо голову Підберізцівська сільська територіальна громада Василя Коваля, голову Львівське регіональне відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ голову платформи "Місцеві бюджети та фінанси", адже згідно з Указом Президента №815/2023 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування" Василя Михайловича нагороджено медаллю "За працю і звитягу".
Тішимося, що Ваш внесок у розвиток місцевого самоврядування був гідно відмічений.
Бажаємо нових звитяг та наснаги у всіх починаннях!
З найкращими побажаннями голова Мурованської ТГ Bogdan Svystun
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)