Чим сильніший тил, тим потужніший фронт!
Дата: 13.12.2023 14:17
Кількість переглядів: 144
Нещодавно головою Мурованської громади Bogdan Svystun було організовано поїздку на Схід. Разом із депутатами вони відвідали воїнів-земляків, які відважно захищають нашу Батьківщину, та передали їм необхідні речі (генератори, дрони, медичні препарати, зимове взуття, продукти харчування та засоби особистої гігієни).
Також їхньою ціллю було відвідати Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри • Hospitallers Paramedics, який евакуює поранених бійців з поля бою, та передати їм дизельне паливо.
Щиро вдячні кожному, хто долучився до збірки необхідних речей для наших військових.
Дякуємо усім захисникам за спокій у рідній домівці!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)