Що для вас Різдво?

Дата: 11.12.2023 14:07

Що для вас Різдво?

Цієї неділі усіх, хто завітав на Благодійний вечір Різдвяних традицій мав змогу відчути справжній дух українського Різдва.

Хочемо відхилити завісу і трішки розповісти вам про наших спікерів.

Михайло Вінтонюк– відомий прикарпатський кушнір, реставратор, колекціонер старовинного одягу, співзасновник проєкту «ВІДРОДЖЕННЯ». Відроджує місцеве ремесло, яким колись славилося його село. Його місія - відтворювати та зберегти українську спадщину. Розповів нам про свій шлях у кушнірстві та відтворив українські традиційні строї.

юля гризлюк – майстриня з оздоблення та виготовлення різдвяних звізд, яка наповнює їх символічним змістом та є співавтором книги «Творці Різдвяних звізд». Уже не вперше є гостею у нашій громаді. За її словами: «Звізда один з найголовніших атрибутів Різдва».

Світлана Майстриня– львівська дизайнерка прикрас в етнічному стилі, колекціонерка старовинного одягу, а також пошановувачка українських традицій. На заході представила свою колекцію давній українських строїв та намиста власної роботи.

Увесь вечір був присвячений традиціям та їх прославленню. Усі гості надихнулись Різдвяною атмосферою та уже в очікуванні Різдва.

На заході було зібрано благодійну збірку. Сума, якої становить 10 100 гривень.

Щиро вдячні усім за вашу присутність.

За підтримки голови Мурованської ТГ Bogdan Svystun

Фото: Олег Лядик