Звіт про роботу депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Мурованській сільській раді ТГ за 2023 рік.

Дата: 01.02.2024 10:12

Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади була створена 24 грудня 2017 року шляхом об’єднання трьох сільських рад і складається з п’яти населених пунктів: Муроване, Сороки-Львівські, Гамаліївка, Ямпіль і Кам’янопіль.

Загальна кількість депутатів Мурованської сільської ради ТГ – 22 депутати.

08 квітня 2021 року на ІV черговій сесії сільської ради була створена депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Мурованській територіальній громаді. Більше фракцій немає.

До складу депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Мурованській територіальній громаді входять 4 (чотири) депутати:

• Хомяк Олег Романович – секретар ради, голова фракції;
  • Дорош Орест Петрович ;
  • Сугак Микола Михайлович;
  • Сидор Богдан Романович.

Всі члени фракції партійні.

Незважаючи на той факт, що до складу фракції входять лише 4 (чотири) депутати, своїми діями ми довели, що навіть при невеликій чисельності можна на належному рівні представляти інтереси територіальної громади та наших виборців.

За звітний період відбулось:

• 14 (чотирнадцять) засідань сесій, з них 10 (десять) чергових та 4 (чотири) позачергових.
  • 13 (тринадцять) засідань постійної комісії з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.
  • 10 (десять) засідань постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та екології.

Депутати плідно працюють у постійних комісіях:

• Дорош Орест Петрович і Сугак Микола Михайлович – постійна комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку;
  • Сидор Богдан Романович – постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та екології.

Також члени фракції ВО «Батьківщина» долучились до розробки:

• Програми підтримки військовослужбовців Збройних Сил України, Сил територіальної оборони Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, членів добровольчих формувань територіальних громад, у період дії воєнного стану, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, і які зареєстровані або проживають на території Мурованської сільської ради ТГ Львівського району Львівської області на 2024 рік
  • екологічної програми;
  • програми благоустрою;
  • програми про надання матеріальної допомоги;

Активно проводиться волонтерська робота (Дорош Орест – Волонтерська кухня, 4 депутати Сидор Б, Лига Р, Баб’юк В, Капустяк Ю – водії в медичному добровольчому батальйоні Госпітальєри, Сугак М. – автослюсар)

За рекомендаціями постійної комісії з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку в яку входять 2 (два) депутати фракції ВО «Батьківщина» 49 громадянам надано одноразову матеріальну допомогу.