Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 16.01.2024 15:43

1)    Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту
Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельних ділянок в межах відведених території с. Гамаліївка вул. Київська Львівського району Львівської області.
Проектом детального плану передбачається зміна цільового призначення земельних ділянок з будівництвом офісних приміщень, складських будівель.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Мурованська сільська рада ТГ  Львівської області.
3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:
    – дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:
    30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 16.01.2024 року до 15.02.2024 року.
    – способи участі громадськості:
надання письмових пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:
Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65).
    – дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
15.02.2024 року об 11:30 год. в приміщенні Мурованської сільської ради ТГ  за адресою: 81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65.
4) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
Адреса сайту: https://murovanska-gromada.gov.ua/
5) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Мурованська сільська рада ТГ Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65), ел.пошта: sorokylvivskarada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 16.01.2024 року до 15.02.2024 року.
6) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
7)    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування
Не передбачена