Сьогодні відбулося чергове засідання обласної комісії з питаньТЕБ і НС
Сьогодні відбулося чергове засідання обласної комісії з питаньТЕБ і НС, яке провів перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик за участі голови Мурованської ТГ Bogdan Svystun, заступника начальника з розвитку доріг Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Юрія Яблонського та начальник управління Патрульна поліція Львівської області Андрій Крутень, на якому обговорювалось питання забезпечення безпеки дорожнього руху в селі Ямпіль Мурованської ТГ.
За результатами розгляду питання: вирішили укласти договір на виконання робіт з розробки ПКД та встановлення світлофорного об’єкту на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп км 532+850 в с. Ямпіль.
Мурованська сільська рада розглядає можливість виділення фінансування на виконання робіт з встановлення світлофорного об’єкту на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп км 532+850 в с. Ямпіль.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)