Дата: 29.09.2023 13:32

Незабаром до захисників нашої громади, які служать у 24 механізовані бригаді та нацгвардійців прибудуть бойові "пташки".

Адже сьогодні на передову відправилось 262 дрони. У цю зграю коптерів входить 6 дронів DJI Mavic 3 pro, кошти на які було виручено з Благодійного аукціону "Пташки перемоги", який відбувся 7 вересня у Мурованській громаді.

Впевнені, що в руках наших захисників вони успішно знешкодять ворога та збережуть життя вам, наші Герої!

Bogdan Svystun

Максим Козицький

Igor Dulyn

Олександр Тіщенко