Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок території Мурованської сільської територіальної громади Львівського району Львівської області

Дата: 17.11.2023 15:29

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок території Мурованської сільської територіальної громади  Львівського району Львівської області) (номер закупівлі в електронній системі UA-2023-11-15-013765-a)

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений згідно Рішення Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Мурованської територіальної громади Львівського району Львівської області» № 1073 від 05 липня 2022 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі розроблені відповідно до:
•    Земельний кодекс України;
•    Податковий кодекс України;
•    Закони України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про оцінку земель»;
•    Порядок ведення Державного земельного кадастру, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051;
•    Методика нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021року № 1147;
•    інших підзаконних нормативних актів та технічних норм, що застосовуються при проведенні нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Обґрунтування очікуваної вартості: Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме, застосовувався метод обрахування очікуваної вартості послуг методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з прайс-листів на момент вивчення ринку, зокрема, шляхом застосування такого способу, як здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну, до якої відноситься в тому числі: інформація про ціни на аналогічні послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виконавців таких послуг, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.