Підготовка до навчального року - це завжди хвилююче

Дата: 23.08.2023 11:27

Підготовка до навчального року - це завжди хвилююче. І у підготовці навчальних закладів залучені дуже багато сторін: від сільської ради та відділу освіти до адміністрації закладів, вчителів, технічних працівників та батьків.

Комісія з підготовки закладів освіти до роботи у новому навчальному році обстежила готовність навчальних закладів Мурованської громади до нового навчального року.

Цього року у багатьох закладах робота продовжує кипіти - Сороки-Львівська гімназія готується до відкриття після реконструкції, в Гамаліївській гімназії завершується ремонт бібліотеки та актової зали, а в Ямпільському ліцеї триває будівництво шатрового даху. В інших закладах - ЗДО с. Муроване, ЗДО с. Ямпіль та Мурованському ліцеї обговорили першочергові завдання на шляху наступний період.

З поточних завдань - усі заклади мають необхідні укриття, адміністрація та працівники дбають про комфорт для здобувачів освіти.

Дякуємо усім за підготовку і з нетерпінням чекаємо дітей у закладах освіти.

У склад комісії увійшли: голова Мурованської громади Богдан Свистун, заступниця голови громади Світлана Петричка, керівниця відділу освіти Єва Леськів, депутатка Ярина Волошин, старости Роман Юсик, Леся Полігас, Богдан Дропа, а також Ігор Радиш, провідний інспектор ВЗНС Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області та Віра Саміло, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Львівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

Відділ Освіти Мурованської сільської ради ТГ