Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 07.07.2023 12:25

1. Детальний план території земельної ділянки з метою зміни цільового призначення в межах вулиці Лукашевичів с. Сороки-Львівські Львівського району Львівської області.

ДПТ земельної ділянки розроблено з метою зміни цільового призначення з території сільськогосподарського призначення на територію придорожнього сервісу.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Мурованська сільська рада.

Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

1. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 07.07.2023р. до 07.08.2023р.

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень на поштову адресу: Мурованська сільська рада (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул. Польова, буд. 65).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

07.08.2023 року о 11:00 в приміщенні Мурованської сільської ради (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул. Польова, буд. 65).

г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Мурованська сільська рада (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул. Польова, буд. 65). E-Mail адреса: sorokylvivskarada@gmail.com. Cтроки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дня оприлюднення містобудівної документації з 07.07.20023 до 07.08.2023

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Мурованська сільська рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО : не передбачено.