Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ)

Дата: 07.07.2023 16:13

Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах вул. Меліоративна с. Муроване Львівського району Львівської області.

Проектована земельна ділянка, на яку розробляється детальний план території розташовуються в межах вул. Меліоративна с. Муроване Львівського району Львівської області.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Мурованська сільська Львівської області.
  2. Розробник ДПТ –  ФОП Балинський Ю.А.
  3. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 07.07.2023 року до 07.08.2023 року;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Мурованська сільська рада Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

07.08.2023 року о 10:00 год. в приміщенні Мурованської сільської ради за адресою: 81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65.

г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна за адресою: Мурованська сільська рада Львівської області (81120, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сороки-Львівські, вул Польова, буд. 65).

Адреса сайту: https://murovanska-gromada.gov.ua/

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Мурованська сільська рада Львівської області.