Запроваджуємо роздільне збирання побутових відходів у Мурованській ТГ

Дата: 08.06.2023 10:00

Шановні мешканці на території громади впроваджується екологічна ініціатива з сортування сміття. До проєкту вже долучилися сусідні громади.
Ви абсолютно безкоштовно отримаєте кольорові сміттєві пакети, кожен з яких має своє призначення. А в певний період часу еко-бус це все забере.
Щоб стати учасником програми, ви можете подзвонити за номером: +38 067 755 92 97, або ж долучитись до viber-групи https://invite.viber.com/g2...
Підтримуймо чистоту навколо себе — бережімо нашу громаду і нашу планету для комфортного життя!