Сьогодні стартував ремонт вулиці Тараса Дороша у селі Малехів

Дата: 17.05.2023 15:42

Сьогодні стартував ремонт вулиці Тараса Дороша у селі Малехів. Ремонт дороги, що сполучає нашу громаду з м. Львів мав розпочатись ще півтора року тому, але тоді планам перешкодило повномасштабне вторгенення рф в Україну.
Тим не менше, дорожнє покриття продовжувало активно руйнуватись і деякі ділянки вже знаходились в небезпечному стані.
Через чисельні скарги  жителів Мурованської громади та мешканців вул. Т. Дороша, голова Мурованської територіальної громади Bogdan Svystun неодноразово звертався до голови Львівської  обласної військової адміністрації Максим Козицький, заступнику голови Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко та директора департаменту автомобільних доріг ЛОВА Орест Шуліковський  щоб розпочати ремонт вулиці. Дякуємо керівникам області за включеність у проблему та готовність її вирішувати.
Врешті сьогодні роботи розпочались і ми сподіваємось, що погодні умови будуть сприятливими, аби завершити ремонт якнайшвидше, щоб і мешканці вулиці Тараса Дороша у Малехові, і мешканці Мурованської громади, і ті, хто транзитом їде цією дорогою, могли пересуватись комфортніше та безпечніше.