Дата: 15.05.2023 15:29

Скільки поетів описували материнську любов, скільки пісень складено про материнську ласку й доброту, скільки надій і захоплення вкладають у це слово дитячі уста. Мама – наш земний ангел, який веде нас по стежині життя, оберігає та захищає. День Матері – це ще одна нагода подякувати і вклонись за її ласку, любов і доброту.

У другу неділю травня – традиційно святкуємо День Матері. Урочистості з нагоди цього свята розпочалися з молебня. Опісля діти МУРОВАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ, Школа мистецтв Мурованської ТГ, молодіжний хор церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці та Cenat Taras-Veronika Kholov привітали усіх матерів зі святом, даруючи їм свої пісні та танці.

Усі присутні мали змогу побачити фотовиставку «Незламні жінки наших захисників», у якій взяли участь дружини військових Мурованської ТГ. Щиро вдячні фотографу Oleg Liadyk за неймовірні світлини. А також висловлюємо подяку Світлана Майстриня та Оксана Сокол, за гарні вбрання для наших красунь.

За підтримки голови Мурованської ТГ Bogdan Svystun