Воркшоп "Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва"

Дата: 21.04.2023 15:07

Залучити до 8 млн грн на розвиток свого бізнесу можливо! Запрошуємо підприємців Новояричівської, Мурованської та Підберізцівської територіальної громади дізнатися як це зробити.

Інвест офіс спільно з ПРООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розробили навчальну програму для мікро, малого та середнього бізнесу.

Дата: 21 квітня 2023 року, початок 12:00.

Воркшоп відбудеться офлайн у смт Новий Яричів (детальне місце проведення ми повідомимо після реєстрації).

Ви дізнаєтеся як і де шукати фінансові можливості для бізнесу, які нюанси та правила написання грантових заявок, та також попрактикуєтеся у підборі програм фінансування.

Навчання проводять експерти/-ки Інвест офісу, які щодня допомагають бізнесу залучати кошти від державних і міжнародних фондів та представники/-ці міжнародних та українських фондів.

Хто може взяти участь: підприємці Новояричівської, Мурованської та Підберізцівської територіальної громади.

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdIXv9vjzctYc.../viewform

Після реєстрації наш менеджер/-ка зателефонує вам і повідомить дату проведення заходу у вашій громаді або найближчому місті. У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за вказаним нижче телефоном.

Контактна особа:

Степан Рішко, менеджер Інвест офісу, +38 096 187 71 13

Захід організовує команда Інвест офісу за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.