У Мурованській громаді  працює Пункт Незламності.

Дата: 29.11.2022 11:39

У Мурованській громаді  працює Пункт Незламності за адресою: с. Ямпіль, вул. Шевченка 12(Народний дім).

Пункт Незламності – це місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. У них є електрика, тепло, інтернет та альтернативне живлення. Пункти Незламності функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно.

Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів  органів місцевого самоврядування.

Ознайомитись з розміщенням Пунктів Незламності на території Львівської області можна за посиланням.