Дата: 08.08.2022 12:12

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: ДК 021:2015:45110000-1: Руйнування та знесення будівель і земляні роботи (Благоустрій території в межах вул. Січових Стрільців в с. Муроване Львівського району Львівської області) (номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2022-08-05-004610-a)

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений виходячи з потреб територіальної громади та затверджений рішенням Виконкому Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області № 140 від 30 серпня 2022 р.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог до діючих нормативних документів:

- Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища;

- Закон України «Про природно-заповідний фонд»;

- Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» від 10.04.2006 р. № 105;

- Наказ Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів» від 23.09.2003 р. № 154;

- Наказ Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства «Про затвердження Нормативів приживлюваності дерев і кущів при проведенні робіт з озеленення міст та інших населених пунктів України» від 25.02.2005 р. № 32;

- Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 01.08.2006 р. № 1045;

- ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій».

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

Очікувана вартість закупівлі послуг з «Благоустрій території в межах вул. Січових Стрільців в с. Муроване Львівського району Львівської області» розраховується на підставі дефектного акту, який сформований відповідно до чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», а також згідно Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020р. № 275, із застосування методу порівняння ринкових цін.