Дата: 27.06.2022 15:30

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: ДК 021:2015:50230000-6: Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги  (Утримання мереж зовнішнього освітлення по вул. Шевченка, Меліоративна, Весняна, Львівська, Житня, Молодіжна, Бічна Молодіжна  у с. Муроване Мурованської сільської ради ТГ Львівського району Львівської області) (номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2022-06-24-004244-a)

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений виходячи з потреб територіальної громади та затверджений рішенням сесії Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області №900 від 21.12.2021 р.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані з урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою, затвердженого Наказом Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003р. № 154 (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства N 94 від 24.07.2007р.) та Методичних рекомендацій з утримання об'єктів зовнішнього освітлення населених пунктів, затверджених Наказом Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства від 21.08.2008р. № 253 та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України.

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

Очікувана вартість закупівлі послуг з утримання мереж зовнішнього освітлення розраховується на підставі дефектного акту, згідно Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020р. № 275 із застосування методу порівняння ринкових цін, а також на підставі інформації договорів, які були укладені на аналогічні послуги у минулих періодах.