Дата: 19.10.2021 11:17

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від буд. №9 до буд. №13 в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області» (коригування) (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація) (номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2021-10-18-002428-b)

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений виходячи з потреб територіальної громади та затверджений рішенням сесії Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області №40 від 22.12.2020 р. та згідно з рішенням №649 від 21.10.2021 р.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від буд. №9 до буд. №13 в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області» (коригування) (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація), виконаний відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1.-1.2013 «Правила визначення вартості будівництва» прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293, СОУ 42.1-37641918-050:2018 «Порядок визначення вартості капітального ремонту автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення)», інших нормативно-правових актів і нормативних документів у галузі будівництва. В проектній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ та чинному законодавству.

Робочий проект пройшов експертизу, в результаті якої було отримано позитивний Експертний звіт від 23 вересня 2021 р. № 14-0793/01-21. Таким чином, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, визначені у проекті на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від буд. №9 до буд. №13 в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області» та підтверджені в Експертному звіті (позитивному) від від 23 вересня 2021 р. № 14-0793/01-21.

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із Зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться в складі проектної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від буд. №9 до буд. №13 в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області». При визначенні очікуваної вартості використовується зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ.